Film İLHAM VERENLER SİNEMA

Film Önerisi: Trumbo

03/03/2016

forex kortförsäkring Dalton Trumbo - Film Önerisi

binäre optionen training

http://www.lahdentaiteilijaseura.fi/?siftifkar=indikator-bin%C3%A4ra-optioner&79d=f5 Bir süredir Netflix’ten izlediğimiz dizi Jessica Jones’a sardığımız ve tüm bölümleri bitirene kadar akşamlarımızı ona ayırdığımız için, filmlere ara vermiştik. Dizinin bölümleri 55 dakika civarında, dolayısıyla neredeyse kısa film uzunluğunda olduğu için normal dizi bitirme hızımıza göre biraz yavaşız. Geçenlerde bir cumartesi akşam ailecek izlemek için film ararken, Imdb 7.5 puanlı ve gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilmiş olan Trumbo’yu izledik. Breaking Bad’den tanıdığımız Brian Cranston’un başrolde olduğu ve 1947’de, politik düşünceleri sebebiyle kara listeye alınan ve tutuklanan ünlü senaryo yazarı Donald Trumbo’yu canlandırdığı film, uzun ama çok akıcı ve etkileyiciydi.

click here

medikament metformin Hollywood’daki ünü, komünist partiye katılması ve ABD hükümetinin Rusya ve komünizm karşıtı bir cadı avı başlatmasının ardından bir anda kaybolur. Trumbo, hapisten çıktıktan sonra, kendi adını kullanmadan, sahte isimlerle senaryolar yazmaya ve en iyi yaptığı şeyi, azimle ve yorulmadan yapmaya devam ederek, anonim bir şekilde iki akademi ödülü alır. Ödüllerin gerçek sahibinin Trumbo olduğu, çok geçmeden piyasada konuşulmaya ve yayılmaya başlar. The Roman Holiday ve Brave One’la Hollywood’da büyük bir etki yaratmasının ardından, Kirk Douglas’ın oynadığı Spartacus ve Otto Preminger’in Exodus’u için yazdığı senaryolarda kendi ismini kullanabilir hale gelir. Hükümetin kara listesi, bu olayla birlikte resmen bir son bulmuş olur ve Trumbo yeniden ismini ve şöhretini kazanır.

rencontre scientifique anses Filmin sonunda hepimiz Trumbo’ya hayran olmuş, çok etkilenmiş haldeydik. Aileyle izlenebilecek güzel filmlerden bana kalırsa; haftasonu film ararken aklınızda olabilir! Bu arada Trumbo’nun kendine has çalışma tarzını düşününce hala gülüyorum. Yaratıcılık ve ilham illa sandalyede otururken gelecek diye birşey yok tabii! 🙂

Ð “С“Ð ’Ð Ѓ affidabile iq option Orario di partenza: entro le ore 11.00. İyi seyirler!


aqi trading software quiero conocer mujeres por pin * Başka film önerileri için buraya da bakabilirsiniz.

You Might Also Like